0 0
0 0
Spread the love
Read Time:3 Minute, 21 Second

Oszustwo Bitcoin Profit

Oszustwo Bitcoin Profit

Bitcoin Profit oszukał więcej ludzi, niż można to sobie wyobrazić. Odkąd trend kryptowalutowy wzrósł, wielu deweloperów przekierowało swoją wiedzę na wirtualne oszustwa za pośrednictwem zwodniczych witryn handlowych, tak jak w przypadku Bitcoin Profit.

Od samego początku stał się liderem na swoim rynku, zapewniając zyski rzędu kilku tysięcy dolarów dziennie. Nasz zespół śledczych sprawdził autentyczność tej strony i okazało się, że jest to totalny przekręt. Początkujący handlowcy bardzo łatwo wpadają w oszustwa, takie jak te oferowane przez Bitcoin Profit. Dlatego należy pamiętać, aby przed dokonaniem inwestycji sprawdzić wiarygodność firmy, tak jak my zrobimy to teraz. Jeśli chcesz wiedzieć, czy ta strona to na pewno oszustwo, przeczytaj ten artykuł do końca.

Co to jest Bitcoin Profit?

Bitcoin Profit

Zanim zagłębimy się w ten temat, musimy od razu ostrzec, że Bitcoin Profit został potwierdzony jako totalny przekręt. Ta banda oszustów posuwa się nawet do tego, że bezpośrednio grozi inwestorom, jeśli ci przedstawią dowody oszustwa. Bitcoin Profit oferuje robota, który rozszyfrowuje algorytmy Bitcoinów z obietnicą wzbogacenia się. Według sieci afiliantów ma 99% szans na powodzenie. Ale tak naprawdę to tylko kolejne oszustwo, które można wpisać na czarną listę. Bez dalszych ceregieli, pozbądźmy się oszustów Bitcoin Profit, aby nikt inny nie wpadł w ich brudne ręce.

Obalanie Bitcoin Profit

Obalanie Bitcoin Profit

Oszustwo #1: Niewyobrażalne zyski

Zmęczyliśmy się słuchaniem tych oszukańczych serwisów handlowych obiecujących zyski tak wysokie, że trudno byłoby wymówić ich nazwy. Ten nie stanowi wyjątku, obiecując bardzo wysokie zyski i to bez żadnego wysiłku, jest to zwykle pierwszy alarm o oszustwie.

Na domiar złego, firma twierdzi, że początkowo padła ofiarą oszustw oprogramowania, które obiecują bardzo wysokie zyski, podobne do tego, które sami oferują, ale ten ich faktycznie działa. Wyjaśniają też “”szczegółowo””, co ich odróżnia od innych firm, co jest źródłem ich sukcesu i dlaczego są godni zaufania.

  • Zawartość strony
  • Oszustwo Bitcoin Profit
  • Co to jest Bitcoin Profit?
  • Oszustwo #1: Niewyobrażalne Zyski
  • Jak nie dać się nabrać na oszustwa handlowe
  • Wnioski na temat Bitcoin Profit

Wszystkie te zyski są całkowitym kłamstwem, nie ma firmy, która może utrzymać zrównoważony biznes płacąc więcej niż 65 tysięcy euro miesięcznie każdemu z użytkowników ich społeczności. Warto zauważyć, że próbują wzbudzić zaufanie za pomocą filmów promocyjnych na swojej stronie głównej, ale nie są to nic innego jak płatni aktorzy, których można łatwo znaleźć na freelancer lub Upwork. Bitcoin Profit nadal używa tego samego systemu biznesowego, co inne oszukańcze witryny, dlatego nie będziesz musiał badać ich wiarygodności i po prostu odwiedzając stronę internetową, będziesz przekonany, czy jest to oszustwo, czy nie.

Oszustwo #2: Kupione opinie

Jeśli wideo i ogólny tekst o platformie to kłamstwo, to opinie prawdopodobnie też są kłamstwem. Wszystkie witryny SCAM mają te “”tak zwane”” referencje, w które nikt zwykle nie wierzy, mówiące o milionach dolarów, które otrzymują dzięki oprogramowaniu Bitcoin Profit. Najdziwniejsze jest to, że te “”prawdziwe”” opinie są imienne, nigdy nie ma takiej, która podawałaby nazwisko, aby zweryfikować wiarygodność opinii. Nasi specjaliści dobrze wiedzą, jak wykonywać swoją pracę, aby wykryć oszustwa i rzeczywiście zdobyli więcej dowodów. Wykryliśmy, że zdjęcia Bitcoin Profit są pobierane z obrazów Google, co oznacza, że osoby potwierdzające korzyści płynące z korzystania z platformy handlowej nie istnieją. Niestety jest jeszcze wielu takich oszustów, którzy do tej pory nie zostali wykryci. Należy również bardzo uważać na rzekome recenzje, które znajdują się w różnych miejscach w Internecie. Okazało się, że każda z nich została zakupiona w celu zwiększenia wiarygodności strony internetowej i zneutralizowania komentarzy osób, które próbują je zdyskredytować.

Oszustwo #3: Żeby skorzystać, musisz zapłacić

Bitcoin Profit mówi każdemu potencjalnemu inwestorowi, że korzystanie z ich oprogramowania jest bezpłatne dla pierwszych osób, które się zarejestrują, a oni “”dają”” im konto demo z kwotą 1500 dolarów przeznaczonych do handlu, ale musisz mieć aktywowaną opcję “”Auto Trade””. Jeśli nie zostałeś wybrany do konta demo, dają Ci propozycję nie do odrzucenia, lecz aby zacząć zarabiać niesamowite sumy, musisz dokonać minimalnego depozytu w wysokości 250$, tzw. kapitału. Cały ten zautomatyzowany mechanizm odbywa się bez Twojego udziału (tak twierdzą), ale prawda jest taka, że nic się nie dzieje, nie ma żadnego udziału i nie ma zarabiania pieniędzy, to wszystko jest procesem oszustwa.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %